«حماسه سیاسی» پشتوانه «حماسه اقتصادی» است

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان گفت: «حماسه سیاسی» مکمل و پشتوانه «حماسه اقتصادی» است.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سیف‌الله ابوترابی صبح امروز در جمع روسای ادارات و کارکنان اداره کل ثبت احوال استان گلستان اظهار داشت: مردم هوشیار ایران اسلامی که در طی ۳۴ سال اخیر با حضور هوشمندانه خود در عرصه‌های سیاسی دشمنان را مایوس کردند این بار نیز با حضور پررنگ خود در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی خواهند کرد.

دلسردی مردم در انتخابات هدف دشمنان است

وی با اشاره به ترفندهای دشمنان برای دلسردی در انتخابات آتی خاطرنشان کرد: تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، دشمنان قسم‌خورده این مرز و بوم تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهند بست تا مردم حضور کم‌رنگ و سردی در انتخابات داشته باشند.

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان با بیان اینکه مردم در انتخابات آتی با دیگر مشت محکمی بر یاوه‌گویان خواهند زد، گفت: رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری به همراه هوشیاری مردم مانع از تحقق اهداف دشمنان برای حضور کم‌رنگ در انتخابات خواهد شد.

مردم گوش به فرامین رهبری در برابر تهدیدات ایستادگی می‌کنند

ابوترابی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۲ از سوی مقام معظم رهبری متذکر شد: حرکتی که فراگیر، مردمی، پیوسته و همراه با یکدلی و همدلی باشد و مردم باهم آن را رقم بزنند یک «حماسه» محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در طی پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، مردم ولایت‌مدار و با بصیرت ایران اسلامی یکصدا و هماهنگ گوش به فرامین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری توانستند در برابر تهدیدات و توطئه‌های روزافزون دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با سربلندی ایستادگی کنند.

برای تحقق «حماسه اقتصادی» همدلی مسئولان لازم است

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان در خصوص «حماسه اقتصادی» افزود: با توجه به دسیسه‌های استکبار جهانی که این بار از طریق تحریم‌های اقتصادی قصد به زانو در آوردن ملت ما را دارند و برای تحقق «حماسه اقتصادی» نیاز به همدلی تمام مسئولان نظام است تا این امر محقق شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: همه ما مکلف هستیم حرکتی انجام دهیم که امیدواری در دل مرم ایجاد کنند.

ابوترابی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاران اذعان داشت: همانگونه که در سال ۱۳۹۱ امورات را به خوبی پیش بردیم انتظار این است که در سال جدید هم کارها را ارتقا بدهیم و همه دست به دست هم داده و برنامه‌های سازمانی را با کیفیت بالا به سرانجام برسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *