آرای “حسن روحانی” در نظرسنجی اصلاح شد.

http://ie92.ir/ie92media/2013/04/IMAGE634965508756949971.png

آرای آقای “حسن روحانی” طی یک شب چند هزار افزایش یافت، که مورد اعتراض برخی کاندیدها، کاربران و مخاطبان سایت گردید، مدیران سایت آرا را بررسی کرده و با حذف آرای تقلبی از نظرسنجی، آرای آقای “حسن روحانی” را تصحیح کردند. مدیران سایت سعی دارند تا با پیچیده تر کردن الگوریتم های نظرسنجی، اِمکان تقلب های احتمالی را متقلبان سلب کنند.

سایت انتخابات ایران ۹۲ ، (IE92.ir & IranElection92.com) تمامی تلاش خود را در بکار گیری الگوریتم های پیچیده انجام خواهد داد تا از تقلب های احتمالی بعدی جلوگیری کند. بر همین اساس آرا با استفاده از کوکی، آی پی، نام کامپیوتر ثبت می شود تا نتیجه نظرسنجی به حقیقت نزدیکتر باشد.

سایت انتخابات ایران ۹۲ ، (IE92.ir & IranElection92.com) از هیچ نامزد احتمالی حمایت نمی کند، وابسته به سازمانی نیست و فعالیت خود را صرفاً انتشار اخبار انتخابات، همچنین  کاندیدها و نامزدها می داند.

یک فکر در “آرای “حسن روحانی” در نظرسنجی اصلاح شد.”

 1. سایت انتخابات ایران ۹۲ ، (IE92.ir & IranElection92.com) از هیچ نامزد احتمالی حمایت نمی کند، وابسته به سازمانی نیست و فعالیت خود را صرفاً انتشار اخبار انتخابات، همچنین کاندیدها و نامزدها می داند……………………. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تابلو عضو هیچ گرو و جناحی نیستی
  ، گوش ما درازه، دروغ تو روزه روشن، بس که اصلاح طلبا را خرد کردید خسته نشدید. بابا دمت گرم. کم دروغ بگید، مردم با خواندن چند تیتر خبرهاتون متوجه می شوند. ای وای بر شما که ترویج دروغ می کنید

  1. دوست عزیز، کدام خبر اطلاح طلبان بوده است که منتشر نشده است ؟ ما صرفاً منتشر کننده هستیم. اگر می بینید کمی نسبت به اصلاح طلبان در سایت “به نظر شما” “شاید هم ما” جفا شده است، نه مقصر ما هستیم، که اخبار اصلاح طلبان در بیشتر سایت های رسمی جمهوری اسلامی همین است. یعنی آن سایت ها هستند که دیدگاه مثبتی نسبت به اصلاح طلبان ندارند.

 2. از مدیریت میخواهیم ارای قالیباف(خالیباف)رو یه نگاهی بکنه تا خیال همه راحت شه.
  امکان نداره قالیباف انقدر رای داشته باشه.با بازبینی رای این مرد،حسن نیت سایت را ثابت کنید.

  1. درود.
   از ابتدا هم که سایت تاسیس شد، آرای آقایان خاتمی، هاشمی، قالیباف، رضایی، باهنر، ولایتی، روحانی، مشایی از در دیگر رقباء کمی محسوس بود.
   با این همه آرای ۱۰ نفر برتر رای گیری دوباره بررسی شد، کسی نمی تواند رای تکراری ثبت کند.

 3. این کارتون یه کم بوی تخریب پیش از موعد میده!

  یعنی تو عصر تکنولوژی از بدیهیات برنامه نویسی برای نظرسنجی اینترنتی خبر نداشتین و یکی اومد و هزار تا رای فقط برای حسن روحانی اضافه کرد به بقیه نتایج هم کاری نداشت؟

  اگر صادق و بیطرف هستید این نظر را نمایش بدید تا یه ریزه از بدبینی به شما و کارتون کم بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *