بایگانی دسته بندی ها: اخبار محسن رضایی

«محسن رضایی» به‌عنوان گزینه نهایی حزب سبز در انتخابات ۹۲ معرفی می‌شود

دبیرکل حزب سبز گفت: کاندیداهای مختلف اصولگرایی درحزب بررسی شدند و «محسن رضایی» به عنوان گزینه نهایی حزب سبز معرفی خواهد شد.

 

حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره برنامه‌های این حزب اظهار داشت: کاندیداهای مختلف اصولگرایی درحزب بررسی شدند که «محسن رضایی» به عنوان گزینه نهایی حزب سبز معرفی خواهد شد.

کنعانی مقدم در خصوص انتخابات شوراها تصریح کرد: اولویت ما اعضای شوراهای شهری هستند که در حال حاضر حضور دارند و در مرحله دوم افراد جدیدی که جنبه کارآمدی دارند.

دبیرکل حزب سبز گفت: اعتقاد داریم انتخابات آینده از سه قطب جریان اصولگرایی، حامیان احمدی‌نژاد و اصلاح‌طلبان تشکیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: محسن رضایی به صورت مستقل وارد انتخابات می‌شود و حاضر به ائتلاف با هیچ جریانی حتی ائتلاف سه‌گانه نیست اما معتقد است بعد انتخاب شدن باید دولت فراگیری ایجاد کند تا همه افرادی که کارآمدی دارند در دولت حضور یابند.

محسن رضایی بر کرسی انتخاباتی جاد می‌‌نشیند

خبرگزاری فارس: کرسی انتخاباتی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کرسی انتخاباتی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان فردا با حضور محسن رضایی برگزار می‌شود.

در که اول اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشاء در ساختمان این اتحادیه دانشجویی برگزار می‌شود جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی نیز برپاست.

گفتنی است سلسله نشست‌های انتخاباتی این اتحادیه دانشجویی تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هر دو هفته یکبار با حضور یکی از کاندیداهای ریاست جمهوی برگزار می‌شود.

 

انتقاد شدید محسن رضایی از سران قوا

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هم رئیس دولت، هم رؤسای قوای دیگر باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به جای مباحث اختلاف‌برانگیز به فکر معیشت مردم باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست خبری پیش از امروز خود در پاسخ به سؤالی درباره ارتباط سیاست‌های کلی سلامت با امنیت روانی جامعه اظهار داشت: یکی از مسائل مهم در حوزه سلامت بحث آرامش و امنیت روانی است.

وی افزود: کشور ما نیازمند آرامش است اما یکی از آسیب‌ها بداخلاقی‌هاست و مسئولان در این زمینه باید کاری کنند که محیط و اجتماع به سوی امنیت برود.

رضایی تصریح کرد: وقتی دولت و مجلس تنش ایجاد می‌کنند هم روی اعتقادات مردم و هم روی سلامت روحی و روانی جامعه اثر می‌گذارند.

دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: متأسفانه طی دو سه ماه اخیر با وجود تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حفظ آرامش در جامعه گفتمان‌ها و مسائلی از سوی مسئولان بالای جامعه مطرح می‌شود که آرامش اجتماع را بر هم می‌زند.

وی افزود: هم رئیس دولت و هم رؤسای دیگر قوا باید به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه داشته و پایبند باشند و به دنبال حل مسائل معیشتی مردم و کاهش فشار گرانی‌ها بر آنان باشند.

رضایی با بیان اینکه مسئولان باید از بیان هرنوع سخن چالش‌آفرین اجتناب کنند،افزود: در شرایط کنونی هر سخنی که درباره اینگونه موضوعات مطرح شود، نوعی فرار به جلوست.

رضایی تصریح کرد: دولت و مجلس باید به جای منازعات در کنار هم بنشینند و مشخص کنند چگونه می‌تواند اقتصاد و وضعیت معیشتی مردم را سامان بخشید.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجلس دست از استیضاح و مسائل مشکل‌آفرین با دولت بردارد و دولت نیز دست از تخریب و اتهام‌زنی بردارد و همه به فکر کاهش معضلات مردم باشند.

تجهیزات مربوط به زیبایی بیش از واردات اقلام تشخیص سرطان است

همچنین پس از نشست امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به تشریح تنها مصوبه این جلسه پرداخت.

وی افزود: طی ۲ هفته گذشته رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین سیاست‌های کلی جمعیت در کشور را ابلاغ کردند.

رضایی ادامه داد: این دو مسئله بسیار مهم هستند و هم از بعد جمعیت نیاز به سیاست‌گذاری جدید داشتیم و هم از بعد تولید ملی و اقتصاد، جامعه ما به شدت سیاست‌گذاری جدیدی را می‌طلبید.

وی تصریح کرد: این سیاست‌ها با همکاری نخبگان تنظیم شده و ایده‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در آن لحاظ گردیده و با نظر و راهنمایی ایشان سیاست‌های کلی ابلاغ شد.

رضایی تصریح کرد که انتظار می‌رود مجلس و دولت توجه بیشتری نسبت به گذشته به این دو مقوله داشته باشند و در قانونگذاری و تدوین مقررات و برنامه‌ریزی‌ها آن را مدنظر قرار داده و بودجه سال آینده را نیز بر اساس این سیاست‌ها تنظیم کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به آغاز بررسی سیاست‌های کلی حوزه سلامت در این مجمع تصریح کرد: در جلسه امروز کلیات سیاست‌های کلان حوزه سلامت تصویب شد.

رضایی افزود: امروز در بخشی از ابعاد بهداشت و درمان همچون واکسیناسیون در منطقه پیشتاز هستیم اما در ابعاد دیگر شاخص‌های سلامت نسبت به منطقه و جهان وضعیت خوبی نداریم.

وی ادامه داد: البته در تهیه شاخص‌های سلامت متناسب با شاخص‌های بین‌المللی برخی حرف دارند و می‌گویند نمی‌توانیم شاخص‌های جهانی را در تهیه شاخص‌های خودمان ملاک قرار دهیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شاخص‌ها نشان می‌دهد که در کشور ما تامین بیش از ۶۰ درصد هزینه‌های درمانی و پزشکی برعهده مردم و کمتر از ۴۰ درصد برعهده دولت است که این نشانگر فاصله عمیق با دیگر کشورهاست.

رضایی افزود: هزینه‌های سلامت در کشور ما به شدت رو به بالاست و در سال ۹۱ قریب ۴۱ هزار میلیارد تومان هزینه بهداشت و درمان شده که پیش‌بینی می‌شود این رقم به بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان برسد.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از نقدینگی کشور در چرخه سلامت گردش دارد اظهار داشت: موضوع سلامت فراتر از سلامت جسمانی است و در تدوین شاخص‌های سلامت به دنبال تدوین برنامه جامع بودیم.

رضایی گفت: امروز سلامت روحی و روانی و اجتماعی در دنیا به شدت مورد توجه است و سلامت روانی کمتر از سلامت جسمانی اهمیت ندارد.

وی با بیان اینکه بسیاری از جوانان ما دچار افسردگی هستند تصریح کرد: امید به آینده می‌‌تواند در ارتقاء سلامت روحی و متعاقب آن سلامت جسمی جوانان موثر باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم توجه به پیشگیری قبل از درمان اظهار داشت: در حال حاضر ۶۰ درصد هزینه‌های حوزه سلامت در بخش درمان مصرف می‌شود و تنها ۱۸ درصد مربوط به پیشگیری است در حالی که در دنیا هزینه‌های پیشگیری بیش از درمان است.

رضایی با تاکید بر اهمیت سبک و کیفیت زندگی در سلامت تصریح کرد: مواد غذایی موجود فوق‌العاده در گسترش بیماری‌هایی همچون سرطان موثر است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در کشور ما سرطان بعد از تصادف بیشترین عامل مرگ و میر است و در بروز آن عوامل زیادی از غذا تا آلودگی هوا تاثیر دارد تصریح کرد: متاسفانه واردات تجهیزات مربوط به زیبایی بیش از واردات تجهیزات تشخیص بیماری سرطان است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بعد از تصویب کلیات سیاست‌های کلان حوزه سلامت ماده اول آن نیز تصویب شد این ماده را مربوط به ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی و بهداشتی و درمانی و توان‌بخشی مبتنی بر آموزه‌های اخلاقی و فرهنگی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: در چارچوب تصویب این ماده پیشنهاداتی در خصوص یکپارچگی نظام مدیریت سلامت و اعمال شیوه‌های جدید برای اداره بهداشت و درمان و تامین هزینه‌های سلامت ارائه شد.

رضایی خاطرنشان کرد: سیاست‌های کلی جهت‌دهنده است و وقتی سیاست‌ها عوض شود بودجه‌های سالانه و برنامه‌های پنج ساله نیز در این راستا تغییر می‌کنند.

خبرنگاری از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نقش تحریم در جلوگیری از واردات لوازم پزشکی به کشور سوال کرد که وی پاسخ داد: آمریکایی‌ها بیش از ۱۰ سال است که در فروش بخشی از تجهیزات پزشکی به ایران ممانعت‌هایی به وجود آورده‌اند.

رضایی در عین حال گفت که اگر این مسئله برای مسئولان امر اهمیت داشت، می‌توانستیم لوازم مورد نیاز را از نقاط دیگر تهیه و وارد کشور کنیم.

خبرنگار دیگری از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نگرش مجمع به سیاست‌های مربوط به جمعیت سوال کرد که رضایی پاسخ داد در مسئله جمعیت در گذشته افراط و تفریط شده و حول و هراس اضافی در کنترل جمعیت ایجاد شده است.

وی در پایان متذکر شد مجمع تشخیص مصلحت نظام در تصویب سیاست‌های کلی جمعیت رویکردها نسبت به این موضوع را متعادل کرده است.

پوستر های انتخاباتی و تبلیغاتی محسن رضایی ۹۲

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری-تحلیلی “ندای انقلاب”، تبلیغات انتخاباتی محسن رضایی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم به صورت غیررسمی کلید خورد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ازجمله کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ است که از مدت‌ها قبل به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها برای حضور در رقابت‌های سال آینده مطرح بوده است.

محسن رضایی این بار نیز همچون انتخابات سال ۸۸ رنگ آبی فیروزه‌ای را برای تبلیغات انتخاباتی خود برگزیده است.

او شعار دولت فراگیر؛ جامعه امید را برای فعالیت‌های انتخاباتی خود انتخاب کرده است.

محسن رضایی در سال ۸۸ نیز یکی از ۴ کاندیدای حاضر در رقابت‌های انتخاباتی دهمین دوره ریاست جمهوری بود که پس از محمود احمدی‌نژاد و میرحسین موسوی با آرای حدود یک میلیون در رده سوم ایستاد.

محسن رضایی در سال ۸۴ نیز کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دور نهم بود که البته در هفته‌های منتهی به برگزاری این انتخابات از رقابت‌ها کناره‌گیری کرد.

در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری نیز، میرحسین موسوی، رنگ سبز، مهدی کروبی، سفید، محسن رضایی، آبی فیروزه ای و محمود احمدی نژاد، رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران را برای ستادهای انتخاباتی خود انتخاب کردند که پس از اعلام نتایج انتخابات، موسوی با ادعای “تقلب” و سوء استفاده از رنگ ستادهای انتخاباتی اش، قصد براندازی نظام را داشت که در این کار ناکام ماند.

رضایی: به زندگی مردم جدی توجه نمی‌شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسشی درباره عزل وزیر بهداشت گفت: کارهای عجولانه ضرورت ندارد به آقایان در مجلس، دولت و قوه قضائیه توصیه می‌کنم خونسردی خود را در ۸ ماهه باقیمانده از کار دولت حفظ کنند.http://ie92.ir/ie92media/2013/01/0829eda0-0438-400e-b687-b422f3e5d06a.jpg
محسن رضایی در حاشیه بازدید از خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان درباره عزل وزیر بهداشت افزود: کارهای عجولانه هیچ ضرورتی ندارد و دولت باید هر چه بیشتر خونسردی خود را در ماه‌های پایانی حفظ کند.
وی افزود: به آقایان در مجلس، دولت و قوه قضائیه توصیه می‌کنم خونسردی خود را در ۸ ماهه باقیمانده از کار دولت حفظ کنند و دست به کارهای شتابزده نزنند.
رضایی تأکید کرد: اصولاً در کشور ما به مسائلی که به زندگی مردم مربوط می‌شود توجه نمی‌شود یعنی جان مردم، مال مردم و آبروی مردم اهمیت لازم را ندارد.
رضایی گفت: به عنوان مثال سالانه ۲۰ هزار کشته در تصادفات جاده‌ای و ۲۰۰ هزار نفر زخمی در همین زمینه ثبت می‌شود که اگر یک اولویت جدی به زندگی مردم بدهیم حتماً سرمایه‌گذاری جدی‌تر خواهد شد.
وی تصریح کرد: از جمله مهمترین مسائل مربوط به زندگی مردم، موضوع سلامت است که اگر ما توجه به زندگی را افزایش دهیم حتماً در بودجه‌های سالانه درصد بیشتری را به حوزه سلامت اختصاص می‌دهیم.
وی گفت: در سیاست‌های کلانی که مقام معظم رهبری ابلاغ کردند و در برنامه پنجم تأکید شده است که به جایی برسیم که ۷۰ درصد هزینه‌های سلامت را دولت و ۳۰ درصد آن را مردم بدهند، متأسفانه هم اکنون کاملاً برعکس شده است.
رضایی گفت: این امر به توجه دولتمردان بر می‌گردد که باید بیشتر شده و سیاست‌های کلانی که به آنها ابلاغ می‌شود را اجرایی کنند.

شتابزدگی به قلب اقتصاد زیان می زند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه بازار پول، سرمایه و بیمه قلب اقتصاد است، گفت: نباید با بازار پول شخصی و سلیقه ای برخورد کرد چرا که تصمیمات شتاب‌زده در این زمینه خطرناک است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش مجمع اسلامی کارکنان بانکها اظهار داشت: اقتصاد ایران در شرایط خاصی به سر می برد. کاستیهایی که از گذشته بوده ، با فشارهای بین المللی همراه شده و به این شکل، اقتصاد ما را تحت تأثیر قرار داده است.

بازار پول، سرمایه و بیمه قلب اقتصاد است

وی افزود: نظام بانکی هم بدون تأثیر از این دو مسأله نیست. اولا بازار پول در کنار بازار سرمایه و بیمه قلب اقتصاد یک کشور را رقم می زند. یعنی آنجایی که خون تولید می کند و به جریان می اندازد و دوباره به درون این قلب برمی گردد، بازار پول، بازارسرمایه و بیمه است. این سه با یکدیگر خون اقتصاد را تولید می کنند. یعنی پول را تولید می کنند و ارزش را به وجود می آورند و بعد در نظام اقتصادی، در صنعت، در کشاورزی، در خدمات، در آی تی، در تجارت و… به گردش در می آورند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: به همین دلیل بازار پول در قلب اقتصاد یک کشور قرار گرفته است و بسیار مهم است. اگر درست کار کند، کل سیستم درست کار خواهد کرد. اگر بازار پول و سرمایه و بیمه، یکی از اینها ناقص کار کند، یعنی یکی از دهلیزهای این قلب در حقیقت از کار افتاده است. یا ضعیف عمل می کند.

مدیران اقتصادی از شتاب تصمیم‌گیری در حوزه بانک، بیمه و سرمایه بپرهیزند

وی افزود: گردش خون، یعنی گردش مبادلات و ارزش و پول تولید شده در کل این بدن با اختلال مواجه می شود. و این اختلال آثار خود را در صادرات، واردات و در قدرت خرید مردم و در همه جا نشان می دهد. بنابراین کسانی که اقتصاد را مدیریت می کنند باید خیلی با دقت با بانک و بیمه و سرمایه مواجه شوند. نمی توان در مورد آنها سریع تصمیم گرفت.

رضایی گفت: تصمیمات شتاب زده در بازار پول خطرات جدی به وجود می آورد، مثل شوکهایی است که به قلب یک انسان سالم وارد شود، در این شرایط به کل سیستم جسم، اعصاب و سیستمهای فیزیولوژیکی فرد دچار آسیب می شود از ناحیه شوکی که به قلب وارد شده است. بنابراین بازار پول و بانک بسیار مهم است. مدیریت این سیستم و سیاستگذاری در این حوزه فوق العاده مهم است.

وی افزود: یک شتابزدگی به خرج داده شود می بینیم که بدهی بین بانکها با بانک مرکزی زیاد می شود و یک حجم پول عظیمی آنهم پول پرقدرت، مانند برف از بالای قله می آید و وقتی می خورد کف این دره، آثار بسیار عظیمی به وجود می آورد. بنابراین بازار پول از نقاط بسیار حساس اقتصاد کشور است و نمی شود با آن شخصی و سلیقه ای برخورد کرد.

بازار پول، یک بازار کاملا تخصصی و کارشناسی است

رضایی گفت: در کشور ما صنعت بانکداری بیش از ۹۰ سال عمر دارد و این یک تجربه تاریخی و طولانی در صنعت بانکداری ایران است. حتی از بسیاری از صنایع دیگر، صنعت بانکداری ایران قویتر است . صنعت بانکداری از صنعت خودرو سازی و خیلی از صنایع دیگر و حتی صنعت کشاورزی هم صنعت بانکداری قدیمی تر است.

وی افزود: کارشناسان بزرگی در نظام بانکی ایران داریم. جقدر از نظرات آنها استفاده می کنیم. چقدر به نظرات آنها توجه می کنیم. چقدر از تصمیم گیریهای سیاسی در مسأله بانک و نظام بانکی جلوگیری کردیم؟ بازار پول، یک بازار کاملا تخصصی و کارشناسی است و باید بتوان از این تجربه طولانی تاریخی استفاده درست کرد.

نظام بانکداری دولتی ایران نیاز به نشاط دارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت اضافه کرد: این نظام کارشناسی اگر بخواهد خوب کارکند باید در نشاط به سر ببرد. این کارشناسان با تجربه بانکی که داریم که حتی می توانند در قامت برندهای بین المللی ظهور یابند باید با نشاط زندگی کنند. الان برخی بانکهای خصوصی از رده ۷۰۰ رسیده اند به ۴۰۰، الان رسیده اند به ۲۰۰ بین المللی. بانکداران قدیمی این راندمان را بالا برده اند. چرا همان سیستم کارشناسی در نظام بانکداری دولتی نمی تواند عمل کند ولی در سیستم خصوصی راندمانش چند برابر می شود. مهمترین دلیل آن به نشاط کارکنان دولتی مربوط می شود.

وی افزود: باید کاری کرد که این نشاط در کارکنان بانکهای دولتی واقعی شود. این نشاط افزایش یابد و این شادابی به قیافه کارکنان دولتی برگردد. تا آنها بتوانند از تخصص و تجربه و نوآوریشان استفاده کنند. بتوانند فکر کنند و خلاقیت داشته باشند. یک نوآوری می تواند میلیاردها می تواند به یک بانک کمک کند. یک خلاقیت و دلسوزی می تواند از اسرافها و مفاسد جلوگیری کند. اگر نشاط نباشد این رفتارها تولید نمی شود.

رضایی گفت: مهمترین بحث در این نشاط، مسأله حقوق است. من تعجب کردم که دیدم هنوز آن نظام مدیریت خدمات کشوری در یک بخشی آنهم در حساس ترین نقطه بدن اقتصاد ایران، یعنی در قلب اقتصاد ایران، هنوز آن سیستمها و دستورالعملها پیاده نشده است.

درون بانکهای دولتی ایجاد رقابت شود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: علاوه براین، باید یک نظام کارانه داشته باشیم تا زمانی که بانکهای دولتی بخواهند حالت خصوصی به خود بگیرند، می توان رفتارهای بخش خصوصی را در بانکهای دولتی به اجرا درآورد. از این جمله، ایجاد رقابت در درون سیستم بانکهای دولتی است. هر بانکی شعب زیادی دارد، چه اشکال دارد که ۵۰ درصد حقوق را به عنوان تشویق در شعب بگذارند. یعنی اگر یک شعبه توانست راندمان خود ۳۰درصد، ۴۰ درصد نسبت به ماه یا سال گذشته بالا ببرد، هیأت مدیره حق داشته باشد یک درصدی از سودی که به دست آمده، توزیع کنند در بین کارکنان آن شعبه توزیع کند.

وی افزود: سیستمهای دولتی که رقابت در آنها اجرا شود، این شدنی است. روشهای مختلفی هست که بتوان را درون بانکهای دولتی ایجاد رقابت کرد. عملا بین شعب، شهرها و استانهای مختلف و حتی بانکهای دولتی یک مسابقه صورت بگیرد.

رضایی اضافه کرد: در این ارتباط کافی است قانونی نوشته شود تا حدی به مدیران بانکها اجازه داده شود که برای رقابت پذیر کردن فعالیتهای پولی و مالی در بانکهای دولتی، مبلغی از رشد اعتبارات، سپرده ها و سودهای دریافتی به شعب اختصاص یابد.

وی افزود: بازار پول قلب اقتصاد ایران است. این بازار پول، کارکنان و مدیران تشکیل می دهند. کارکنان و مدیران برای اینکه بتوانند خوب این خون را تولید کنند و به جریان بیاندازند باید از نشاط برخوردار باشند. از مهمترین پایه های نشاط، رسیدگی منصفانه به حقوق و دستمزد کارکنان است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه امیدوارم این مجمع در رسیدگی به مشکلات کارکنان بانکها به راهکارهای خوبی برسد و ما نیز از شما در این مسیر حمایت می کنیم گفت: تا به این ترتیب زحمتی که شما می کشید از یک بازخورد عادلانه و منصفانه برخوردار شود.

وی که در همایش مجمع اسلامی کارکنان بانکها و در حضور مدیران و کارشناسان بانکها در سالن همایشهای ساختمان نگین بانک سپه سخن می گفت، اظهار امیدواری کرد که طی ماههای آینده یا حداکثر سال آینده، حقوق کارکنان بانکهای دولتی به حد عادلانه برسد.

پیاده روی محسن رضایی به سوی حرم امام رضا (ع)

به گزارش مستقیم IE92.ir، دکتر محسن رضایی در جمع زائران پیاده حضرت ثامن‌الحجج (ع) حضور یافت و آنها را همراهی کرد. وی به منظور شرکت در مراسم سوگواری ایام پایانی ماه صفر و زیارت بارگاه رضوی وارد مشهد مقدس شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه از چند ایستگاه صلواتی پذیرایی از زائران پیاده امام رضا (ع) بازدید به عمل آورد و در جریان امور قرار گرفت.
گفتنی است رضایی در این سفر دو روزه قرار است به دعوت جمعی از هیئت‌های مذهبی مشهد مقدس در مراسم‌ سوگواری پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) نیز حضور پیدا کند.

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/602708_135174976642193_1639530626_n1-600x450-custom.jpg
http://ie92.ir/ie92media/2013/01/602723_135171609975863_867547504_n.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/735051_135172116642479_102770147_n.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/394809_135172396642451_60998854_n.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/1229_135173663308991_1367929341_n.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/307557_135173423309015_981340139_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/543301_135172969975727_901590340_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/429072_135172633309094_156060405_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/14876_135173913308966_1524720524_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/735118_135174556642235_690071214_n.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/14895_135175489975475_296356203_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/431237_135176513308706_392641411_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/553313_135176116642079_555333713_n1.jpg

http://ie92.ir/ie92media/2013/01/58670_135175836642107_1678673483_n.jpg

 

 

بازدید رضایی از خبرگزاری فارس! + تصویر

دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دقایقی قبل از تحریریه‌های خبرگزاری فارس بازدید کرد و در جریان فعالیت ادارات کل مختلف قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و هیئت همراه، پس از حضور در خبرگزاری فارس، از تحریریه این خبرگزاری بازدید کردند.

آقای رضایی در جریان بازدید از تحریریه‌های شهیدان صادق نیلی و علیرضا برادران، با مدیران کل، دبیران و خبرنگاران گروه‌های مختلف به گفت‌وگو پرداخت و در جریان روند فعالیت سرویس‌های مختلف خبرگزاری فارس قرار گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بازدید از تحریریه‌های فارس، در نشستی با سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل و معاونین گپ و گفتی خواهد داشت.

گفتنی اینکه این خبر توسط آقای دکتر رضایی در جریان بازدید از خبرگزاری فارس بر روی خروجی خبرگزاری قرار گرفت.

آیا محسن رضایی هم به فیس بوک پیوسته است؟

Captureگویا بعد از پیوستن رهبری به فیس بوک، دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز به عضویت شبکه اینترنتی فیس بوک درآمده است.
صفحه فیس بوک آقای رضایی نشان می دهد که او در ۶ ژانویه به این شبکه پیوسته است. دفتر آقای رضایی وبسایت خود را نیز دارد و در شبکه‌ اینترنتی توئیتر نیز فعال است.
دستیابی به شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و توئیتر، بدون فیلتر شکن برای ایرانیان امکان پذیر نیست و مقام های قضایی و امنیتی ایران آنها را ابزار جنگ نرم دشمنان خوانده اند، اما مشخص نیست چرا خودشان عضو می شوند!

برگه محسن رضایی در فیسبوک:

http://www.facebook.com/site.www.rezaee.ir